+(00) 123-345-11

Fees

PLAN A

$60/per month
  • 1 hour/class
  • 2 times per week

PLAN B

$80/per month
  • 1 hour/class
  • 3 times per week

PLAN C

$120/per month
  • 1 hour/class
  • 4 times per week

PLAN D

$150/per month
  • 1 hour/class
  • 4 times per week
  • Specifically for families with two or more students.